Zin om eropuit te gaan? De herfst is perfect voor een mooie wandeling of een fietstochtje door de omgeving. Maar ook in de winter kun je heerlijk wandelen en daarna opwarmen bij een strandpaviljoen of in de sauna. Van 1 oktober tot 1 mei mogen honden vrij loslopen in onze recreatiegebieden. Laat je hond lekker spelen, zwemmen en andere hondenvriendjes maken!
In de zomer kun je lekker zwemmen, zonnen op het strand en kunnen de kleintjes plezier hebben op de speeltoestellen. Of ga waterskiën of wakeboarden bij een van de waterskibanen. Wil je lekker trainen? Bezoek dan onze urban sportsparken of ga een rondje hardlopen bij een van de hardlooproutes. Na al dat plezier kun je lekker iets eten of drinken bij een van de restaurants aan het water. Of je nu kiest voor een ontspannen picknick aan het water of een uitgebreid diner bij zonsondergang, het kan allemaal.
Daarnaast zijn de recreatiegebieden perfect als podium voor kunstenaars, muzikanten en andere culturele evenementen. Het openluchttheater 't Konijnenhol op recreatiegebied Groene Heuvels is een mooie locatie aan het water voor een voorstelling, mini-concert, bijeenkomst of feestje. Het theater heeft een prachtig uitzicht op het gebied en staat naast het grote kunstwerk van Down The Rabbit Hole. Het theater is voor iedereen te gebruiken.