Guus de Toller
Guus de Toller
Hallo Doglovers!
Dit is Guus, van jongs af aan al een echte waterrat. Zodra het losloopseizoen weer begint, zijn wij er vroeg bij. Lekker wandelen in de natuur, een frisse duik in het water en samen genieten van de rust.
We komen graag op recreatiegebied de Berendonck en soms komen we ook op Mookerplas. Daar kan Guus heerlijk rennen, spelen en zwemmen.
Als we naar familie in Deventer gaan, gaat Guus vaak mee. Op de terugweg maken we dan vaak nog een tussenstop bij recreatiegebied Bussloo, waar hij nog even lekker kan rennen en zwemmen voor we weer een lange autorit terug maken naar Nijmegen. Je ziet hem dan altijd zó genieten!
Wij hebben nu al zin in het losloopseizoen en ik denk Guus nog meer! Die staat waarschijnlijk als eerste klaar bij de deur.
Volg Guus op Instagram